Informace o nás

Chovatelská stanice Al Gabal se zaměřuje spíše na příležitostný odchov mláďat. Chceme se podílet na vzniku dalších generací krásných, povahově sympatických, inteligentních a především zdravých laboratorních potkanů.

 

 

Chovatelský záměr ChS Al Gabal

Mým cílem je odchovávat:

  • zdravá
  • přátelská
  • společenská
  • vymazlená

potkáňata, přednostně z ruské modré linie, s přesahem do mink. Občas budou odchovy z jiných linií, ale prozatím mám v plánu sledovat si rusko-mink linii po Ashanti of Ratwood.

 

Naše miminka 

Miminka od nás vždy dostanou PP nebo VP a budou k novému majiteli odcházet již vymazlená. Naše miminka budou přednostně na mazlíky. Do chovu pouze pro chovatelské stanice, registrované v ZO a po domluvě s námi. Jinak budou všechna miminka na mazlíky.

 

 

Naše samičky budou kryty ve věku mezi 6 až 8 měsíců pro první vrh a nejpozději ve 12. měsíci druhý vrh. Podmínkou na povolení samičky od nás do chovu je, že bude dodržen výše uvedený časový harmonogram (s ohledem na bezpečí samičky) a že v době krytí bude mít minimálně registrační váhu (300g, u fuzzů 250g). V případě dvou vrhů musí být samičce dán dostatečný čas na její regeneraci po odstavu prvních mláďat.

 

Doufáme, že vám naše potvůrky prozáří život a přinesou radost a vy jim na oplátku poskytnete bezpečný domov a spokojený život :)

 

 Zdena "Hayam" Gabaľová